Oferty pracy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Specjalista automatyk-robotyk

Oferujemy

CV w języku polskim oraz angielskim prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@crp-poland.com

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wysokie wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów dla klientów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych
  • pracę pełną wyzwań pozwalającą zdobyć różnorodne doświadczenie
  • możliwość transferu do zagranicznego oddziału firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowani absolwenci kierunków: automatyka, robotyka
  • mile widziani również studenci ostatniego roku
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • wyobraźnia przestrzenna
  • kreatywność, umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu

Zakres obowiązków

  • samodzielne programowanie robotów przemysłowych m.in. KUKA, ABB, FANUC
  • uruchomienie linii produkcyjnej u klienta
  • optymalizacja czasu cyklu linii produkcyjnej
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów wykrytych po uruchomieniu linii

W treści CV prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).